PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Miki94  |   |  08.03.2016. 14:05

Pozdrav ljudi,

zna li neko kava je situacija sa Gobeljom, Ledenicom i Gvozdcem, ima li dovoljno snega da ga puste i ako ima hoce li pustiti u skorije vreme. Takodje pitanje za Kimija, kakvu prognozu da ocekujemo za vikend?

2+3 = (malim slovima)