PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Pedja  |   |  07.03.2016. 21:32

Sneg je stao.sutra bi trebalo da radi većina staza.e sad,stigli su ''ekonomisti''pa ćemo videti šta su kaparisali za sutra.do sada je to bio karaman brza strana.došlo je i stranih ambasodora pa se možda zazele i drugih staza.ćutimo i trpimo

2+3 = (malim slovima)