PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  07.03.2016. 19:50

@koptop
Ја се управо предлогом залажем да добију још по мени више квалификованијег посла а и за то сам да им се повећају плате генерално, да добију још механизације барем још 5 ратрака а ми сви бољу услугу. А не да се остварује и приказује добит јавног предузећа на крају године а опљачкани радници са својом мизеријом од примања, немају довољно механизације а стазе кад је овако слично нападао снег прошле године нису прорадиле у пуном капацитету 2 недеље. Баш ме занима кад ће ове године прорадити ево да видимо. За то сам и да лопатари имају људи нормалан посао а не да се понижавају да би зарадили који динар.

2+3 = (malim slovima)