PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Brane i Sanja  |   |  07.03.2016. 10:47

Kako stvari stoje,sneg je napadao u visim zonama,negde ga je palo 25 cm,a negde cak je napadalo oko 40 cm...I dalje pada jakog intenziteta,ako ovako nastavi oborice prognoziranu visinu,,,A kako kazu,trebao bi celu nedelju da pada,alu uz neke male prestanke,,,

2+3 = (malim slovima)