PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

boardman_kragujevac  |   |  07.03.2016. 09:16

Oni koji znaju i prate situaciju znaju da je u martu zadnjih par godina najbolje skijanje.Skoro svaki vikend sam na Kopaoniku sto zbog posla,sto zbog treninga i ovo je bio vikend sa najmanjom guzvom.U subotu nisam vozio u nedleju rano ujutru ustanem u kuci u vikend naselji i vetar duva li duva.Reko hajede da izedjem gorre u konake posto suncana ne radi,nema snega.Odem gore situacija sa vetrom ista.Posto imam kartu 10 dana u sezoni reko ajde nek ode jos 1 dan.I ispalo je ekstra skijanje,a radila je samo Duboka 1 i 2,Pancic i Rtanj.Livade staze ne racunam.I evo jutros dosao na posao i vidim kolko snega je napadalo.Dragi ljubitelji skijanja i borda bice voznje do polovine aprila.Ne brinite.

2+3 = (malim slovima)