PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

decembar  |   |  07.03.2016. 07:58

Gledao sam nocas radar. Linija padavina nikako nije mogla da predje pravac kraljevo.....raska..... sneg ili kisa su non stop padali na potezu cacak.....uzice ...ivanjica...zlatibor...sjenica prijepolje.......ali cini se da talas nije zahvatio kop kako je moglo i trebalo da bude......pao je sneg na Kopu ali mislim da je moglo biti mnogo mnogo
Vise....Aco kakav je tvoj komentar....zasto su oblaci bili kao ukopani na nekoliko km od kopa i samo ga okrznuli svojom snagom i padavinama.......prava steta.....mozda se tokom dana popravi situacija....sta mislis legendo ?

2+3 = (malim slovima)