infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Čumpika |
|
04.03.2016. 20:08
Aco ČačakHvala na lijepim željama i pozivu da dođem na Kop sa porodicom. Da, radim na tome da dođem na Kop sa jednom grupom skijaša ( 10-15 za početak ), ali kada će to biti ne znam. U svakom slučaju, javim se da popijemo jednu ( ha, da jednu ) ljutu. Ove g. sam zatvorio ski sezonu zadnji vikend u 2. mj. na Mariborskom Pohorju, a prošle g. na Bjelašnici, ali ja znam da Kop ima neku magiju. A to je između ostalog i ugostiteljska ponuda po danu, a naročito po noći. Ono što ja volim ( a i mnogo skijaša ) je to što Srbi "nedaju spavati" i to upotpunjuje sliku ski centra. Ako poredimo noćni život, M. Pohorja i Bjele sa Kopom, onda to nema veze. M. Pohorje je totalno mrtvo, a Bjela je nešto bolja. U sjećanju iz te daleke 85. su mi ostali Be bop i Crveni mačak. U hotelu Bačište ( ne znam kako se sada zove ) nam je kao nigdje u Evropi konobar otvarao vrata restorana i zaželio dobro jutro, dan ili večer. Poslije večere je svirao jedan band sa Skadarlije. Nezaboravno. Prvi put sam, te 85. probao i noćno skijanje. Osječani su 80-tih imali lijepu naviku dolska na Kop. A bio sam i na Brezovici 89. i 90. Lavlja vrata su zauvijek ostala u sjećanju. Sve u svemu uživajte u prelijepoj prirodi i snježnim uvjetima koje je vam je Bog dao. Svako dobro cijeloj skijaškoj porodici i naravno Vama ACO
2+3 = (malim slovima)