PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  08.02.2016. 20:50

E da, zaboravih da dodam komentar za gužve, a eto Kolubara je rekao, a danas sam u pola 11 na Pančiću čekala tačno 8 minuta, ujutru je bila manja gužva, na ostalim žicama se čeka po dva minuta, negde se uopste ne čeka, recimo Gvozdac je prazan.

2+3 = (malim slovima)