PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bota  |   |  08.02.2016. 20:16

Ljudi,pa zar nam nije dosta negativnih stvari svuda!Zasto i ovde praviti losu atmosferu? Svi smo ljubitelji skijanja i zato smo ovde! Tako i treba da ostane! Ajmo pozitivno!
Pozdrav za majstore Acu i Kimija!

2+3 = (malim slovima)