PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kolubara  |   |  08.02.2016. 20:12

Retko komentarisem kao Del Boske,ali covek je u pravu kao i Liketa.Sve je tacno.Da dodam samo da su velike guzve i da se ceka 15-20 minuta i to ne samo u centru.
Prosle nedelje dosta gostiju iz Rumunije i Bugarske.
Uzivajte u lepom vremenu,opusteno...

2+3 = (malim slovima)