PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Rudolf  |   |  08.02.2016. 20:00

STOLAR-Kako te ne mrzi da lazes i izmisljas da je danas bilo 5,7c kad smo svi videli da je bilo 2c. U lazi su kratke noge i to svi vide. Kakve bre pljuskove pominjes vise cele zime, jesi li ti poljoprivrednik pa ti trebaju za bolji rod.:D

2+3 = (malim slovima)