infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Del Boske |
|
08.02.2016. 19:37
Pratim infokop unazad par godina, retko komentarisem, ali sada stvarno moram posto se zaiste nesto jako cudno desava. Odjednom pre par dana vidim neke nenormalne kolicine minusa i pluseva, a znam da su najgori provokatori ranije dogurivali tipa do 20 minusa. I to je tako simptomaticno da na primer neciji komentar ima par pluseva ceo dan i onda se to naglo promeni u roku od 5 minuta, sto znaci da ovde imamo organizovanu grupu ljudi ili je jednostavno neko prohakovao ili provalio sistem pa lupa pluseve/minuse kolko mu je volja. Najgore od svega je sto se stvara jako negativna atmosfera ovde na forumu. A zaista su mi smesni ovi sto komentarisu rad Ace i Kimija u negativnom smislu. Oni da pricaju bajke niko ih ne bi bendao ni dva posto, njihove prognoze su u 90 i nesto posto slucajeva potpuno tacne. Cak smo se i ovih dana uverili u to Aco je rekao da ce juce biti do 4, danas do 2, a upravo je tako i bilo.
2+3 = (malim slovima)