PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

andreas  |   |  08.02.2016. 18:17

zasto to rade?

mislila sam da imaju zaista neki veci finansijski interes koliko se trude, menjaju nikove, pale...

medjutim shvatam da su oni ipak samo ekipica botova - lopatara.

baj d vej, stolar
svaka cast za prognozu mada me samo rastuzuje. i ja spadam u one kojima su koferi vec u kolima i samo cekaju taj sneg. :-(

2+3 = (malim slovima)