PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aldes  |   |  06.02.2016. 19:51

@Vlasta@
pok.Dusko Korać,bio je maestro u izvestavanju.Javno pozivam direktora SS,da obavesti dir. RTS -a o ovom problemu.Gos
Direktore problem je u tome što skiperke RTS-a usred zimske tur.sezone sa osmehom obavestavaju javnost o sjajnoj vesti da se narod raduje jer temperatura raste u februaru i da nece biti snega.

2+3 = (malim slovima)