PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vlasta  |   |  05.02.2016. 22:57

Aldes u potpunosti se slazem sa tobom,to rade oduvek,ne znam kako ih neko sa rts ne upozori da takve izjave ne daju u sred zime,mogli su barem nekada da poslusaju iskusnijeg kolegu legendarnog DUSKA KORACA koji je stalno govorio da je sneg boziji dar sa neba!

2+3 = (malim slovima)