PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Brane i Sanja  |   |  05.02.2016. 22:22

Kakva je ovo prognoza na sajtu kaze minus 8,kazu magla,,,ovde gore sneg sipa lepo,a temperatura je minus 10,,Slike stoje blokirane,nema azuriranja,,,Smesno jako...

2+3 = (malim slovima)