infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Grga Pitic |
|
02.02.2016. 11:53
Zeljkos;Prosle godine sam nekoliko puta prosao tim delom gde su te zaustavili i kaznili,sve dok mi jedan od tzv. "lopatara" nije rekao da idem u pogresnom smeru i da bi policajci mogli da me kazne.To se,na moju srecu,nije desilo.Posto nigde nisam video saobracajni znak koji ukazuje na jednosmerno kretanje,a kad mi je covek to rekao,zaustavio sam se 50-ak metara nize i vratio do ulaska na parking,tj. do naplatne kucice da jos jednom pogledam postoji li znak i nisam ga video.Mozda sam corav,ili je bio pokriven snegom,ili se nalazi negde blize Grandu,ili ga zaista nije bilo. Ukoliko je neko ,ko je trenutno na Kop-u ,voljan neka pogleda ima li tamo ili nema takav znak pa neka ovde napise. Ako nema znaka,onda nemaju na osnovu cega da te kazne.Mada ostavljam mogucnost da nisam dobro video.Pozdrav !
2+3 = (malim slovima)