PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Grga Pitic  |   |  02.02.2016. 11:53

Zeljkos;
Prosle godine sam nekoliko puta prosao tim delom gde su te zaustavili i kaznili,sve dok mi jedan od tzv. "lopatara" nije rekao da idem u pogresnom smeru i da bi policajci mogli da me kazne.To se,na moju srecu,nije desilo.Posto nigde nisam video saobracajni znak koji ukazuje na jednosmerno kretanje,a kad mi je covek to rekao,zaustavio sam se 50-ak metara nize i vratio do ulaska na parking,tj. do naplatne kucice da jos jednom pogledam postoji li znak i nisam ga video.Mozda sam corav,ili je bio pokriven snegom,ili se nalazi negde blize Grandu,ili ga zaista nije bilo. Ukoliko je neko ,ko je trenutno na Kop-u ,voljan neka pogleda ima li tamo ili nema takav znak pa neka ovde napise. Ako nema znaka,onda nemaju na osnovu cega da te kazne.Mada ostavljam mogucnost da nisam dobro video.
Pozdrav !

2+3 = (malim slovima)