PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zeljkos  |   |  02.02.2016. 09:55

@jednosmerna. Da li si ti ikad bio na Kopaoniku, u tom pravcu mahom prolaze svi automobili. Pocetak ulice je dvosmeran put pa nailazi 50 metara jednosmerne ulice i nastavak je dvosmerna ulica, a sve je isti pravac, to mislim da nigde ne postoji. Da jeste NEPRIJATNOST I TO VELIKA neprijatnost na odmoru.

2+3 = (malim slovima)