PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Нови Сад  |   |  02.02.2016. 09:10

@zeljkos

Ок, направио си прекршај, али ако су већ и други то радили, што ниси сликао или снимао полицајца како ништа не ради док други чине прекршај за који ти добијаш казну. Ти си кажњен за саобраћајни прекршај, он ће бити за несавесно и селективно обављање дужности

2+3 = (malim slovima)