infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Нови Сад |
|
01.02.2016. 09:42
Ево да се јавим и ја, били смо на Копаонику од недеље до суботе, скијали понедељак - петак. Генерално утисци су добри - време нас је послужило, било већина дана сунчано, мада температуре мало превисоке ( чак ишле и до 7 степени ). Што се стаза тиче - температура је поједних дана учинила своје, тако да су прилично биле попустиле и негде прогледале. Неко је овде дао преглед свих стаза и стања на њима, коментар је одличан, не бих ништа додавао. Мало ме изненадило да су неке стазе брзо прогледале, поготово Гобеље на неким превојима ( избочењима на стази ). Претпостављам да се ти делови најбрже троше, али ипак требали би ови што одржавају стазе да обрате пажњу на то. Снега генерално нема много, не може се баш навлачити са стране, а и температуре су високе тако да ни оснежавање баш није могуће. Надамо се да ће бити нижих температура и снега још. Поздрав свима!
2+3 = (malim slovima)