infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
propast |
|
01.02.2016. 09:08
@nik26Napisao je Grga dosta o jučerašnjem danu. Samo da dodam da im par sati nije radio tanjir jaram pa nije moglo da se dođe do gobelje gde opet nije radio tanjir 12-gobelja relej (ceo dan). 4-sed je radio a staze su bile ok i tokom popodneva. 13a nešto lošija jer je sneg veoma mekan. Crna 13 i ove dve 12ice (plava i crvena) lepe i kasnije - sigurno jer nije bilo mnogo ljudi. Ostale staze su bile nešto bolje nego u subotu jer nije bilo sunca, duvao je jak i hladan vetar pa se nisu tako jako topile. Uz to, do 11h je bila i manja gužva pa je bilo zaista odlično skijanje, tamo gde ima snega.Duboke (sem crne - nisam je vozio) zaista dobre do 10:30. Posle bila gužva pa smo prešli na krug Pančić-Krčmar-Duboka 1. To je bila fantazija. Skoro nikog na stazi a ona ravna kao tepih. Divota. Kasnije smo saznali da radi jaram pa prešli na već opisanu gobelju gde smo i završili skijanje kad je počela mećava (oko 14h).
2+3 = (malim slovima)