PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

pocetnik  |   |  31.01.2016. 21:17

@Raka(Android)
nikad nisam bio na Kopaoniku, tako da kako god da bude meni ne moze biti lose :)

razumijem ljude koji su malo duze u svemu, skijaju, obilaze ski centre, pa im je malo manje dobro, nego nama koji idemo po prvi put :)

2+3 = (malim slovima)