infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Zvezdarac |
|
30.01.2016. 23:55
Staze su uglavnom propale. Da krenem redom. Gobelja : 13a ok, ima snega celom dužinom, na suncu se raspala već oko 11h. 13b nema snega na pola staze - zatvorena. 13c slično kao 13b. 13 crna - ok ima snega celom dužinom, držala malo duže nego 13a. 13d zatvorena fali sneg. 12 obe ok, drže se do 12h 13h. Karaman: drži se ceo dan (severna orijentacija) ima snega dovoljno. Vezni put Karaman - gvozdac je sav u kamenju. Užas. Upropastio sam skije jednim prolaskom danas! Gvozdac donji deo u ledu. Snega ima ali ne zadugo. Gornji delovi imaju snega (video sa žičare) ali ne znam kakav je sneg, nisam vozio danas (isto važi za ledenice). Marine vode nisam prošao. Mali Karaman pristojan. Ima snega na obe staze. Karaman greben isto. Duboka crvena ima snega ali se raspada već od 10h. Krčmar gornji deo ok. Ima snega. Strmi deo pre spajanja sa dubokom katastrofa u 9:30h. Nema dovoljno snega, led i zemlja i kamencici. Pančić pristojan, oko 14h sve staze u manjoj meri razrovane sa dosta leda. Krst slično. Oni što je glavna kkarakteristika danas bila je topljenje snega a zatim od oko 14h hlađenje i stvaranje i otkrivanje ledenih ploča na praktično svim stazama. Po ovim prognozama i temperaturama za sledeću nedelju, ne izgleda mi da će biti još dobrog skijanja ove sezone na Kopaoniku.
2+3 = (malim slovima)