PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

sasa  |   |  30.01.2016. 18:29

Ljudi pomozite...i
Ujutru dolazim na kop na zimovanje...pa me interesuje kakvo je skijanje na ovoj temp...tj u kakvom su stanju staze i dal ce izdrzati avako visoke temp...pozzzu

2+3 = (malim slovima)