PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vlastem  |   |  29.01.2016. 14:13

Staze su po meni i u 09:30 bile u lošem stanju, kao da nisu ni tabane (ne kažem da nisu)..
Vreme čini svoje..
Dosta velika gužva... Čeka se i na pačić 5-10 min. ponekad..


2+3 = (malim slovima)