PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nemanja ur.  |   |  26.01.2016. 22:56

Pitanje za Acu. Dolazim na kop 6-og februara i interesuje me da li ce biti prilike za neki padavine i kako ce utabani sneg izdrzati ovaj plus koji se najavljuje. Unapred zahvalan. Pozdrav...

2+3 = (malim slovima)