PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan mitrovic  |   |  26.01.2016. 19:44

damire ,imas ski servis stiv,rekao bih da je najeftiniji.mislim da je oko 600 din za odrasle a 500 za decu ako se pozoves da si za popust od 20 posto saznao na ovom sajtu- infokop

2+3 = (malim slovima)