PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NinaMina  |   |  26.01.2016. 18:28

Ljudii... sutra u 5, 5:30h idemo na Kop iz Beograda. Imamo 3 mesta u kolima, povratak je u cetvrtak , tj.prekosutra, posle skijanja, ako nekom i to treba! Javite mi se sto pre na [email protected]

2+3 = (malim slovima)