PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  26.01.2016. 13:41

Grga je to veoma lepo opisao. Danas pada sitna izmaglica iz niske oblačnosti pa se ima utisak da pada prava kiša. Temperatura je celo jutro ispod nule a trenutna je -0,2c. Sutra malo jači plus od 5-7 u zavisnosti od pozicije, ali lep dan. Do ponedeljka noći sa minusom dani uglavnom lepi sa blagim plusem, sem petka i subote kada bi dnevna bila oko nule, tada je moguć i kratkotrajan sneg. Sve u svemu dosta dobri uslovi za skijanje. Veliki pozdrav od Aca.:):):)

2+3 = (malim slovima)