PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boban156  |   |  26.01.2016. 11:41

Mare to je zato sto su vecina Srba kompleksasi pa svi hoce da zimuju u 5 hotela - Grandu, Jatu, Club A i Konacima/Angeli. Npr u vikend naselju imas smestaj koliko hoces po 7 evra krevet. Tj apartman petokrevetni za npr 250-300 evra. Tj duplo manje novca. Ali neee u vikend naselju ne valja daleko je, i ako ima prevoz , i ako je suncana dolina na 600 metara od naselja svi hoce na vrh. E pa to mora da se plati. Tako i u Austriji gde sam bio smestaj pored gondole u centru kosta 1000-2000 evra PO OSOBI u spicu sezone na 7 dana a par km dalje daleko jeftinije. Pa sta ko voli.

2+3 = (malim slovima)