PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare  |   |  26.01.2016. 08:50

@Blackbear

ne, nego je problem u tome što na Kopaoniku postoji svest da može za mesec dana rada da se napravi godišnji prihod, kao i da turizam može da se bazira na najbogatijem sloju stanovništva u prebednoj Srbiji. Raspali JAT apartmani sa iscepanom posteljinom i slavinama koje cure sledeće nedelje koštaju 565 EUR za 2+1!!!! Tu može da se spakuje četvoročlana porodica, ali samo dok su deca mala. Takva cena najosnovnijeg smeštaja je apsolutno nerealna i viša je od ekvivalentnih ne u regionu, nego svuda u Evropi. A to je smeštaj koji onima kojima je do skijanja najviše treba - da bude toplo i da se prespava do sledećeg skijaškog dana.

2+3 = (malim slovima)