PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  23.01.2016. 10:37

@xxx :)
Оставио сам простора да се СС изјасни на коју висину да се калибрише орезивање зеленила и да ли је уопште потребно, можда високо зеленило боље држи снег. Ако не онда увести микс стадо додавањем крава, овци и мангулица, све да имају гопро камере и ЏиПиС да се боље прати учинак и да се види да ли их неко у локалу позајмљује. Био би то леп призор за летњи туризам и атракција, дакако зиму би морале да проводе у неком затвореном простору да се не налети случајно на неку на стази током сезоне.

2+3 = (malim slovima)