infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
22.01.2016. 19:15
DAKI77- Polovina februara je dosta dalek period za iole ozbiljniju prognozu. Ja iskreno rečeno očekujem da u to vreme bude onako kako je za polovinu februara uobičajeno a to je da bude hladno i snežno.BANE- Hvala na poverenju i imaš veliki pozdrav od nas.:)KINZI- Verovatno me pitaš za taj period jer se najavljuje toplije vreme. Ja sam još pre sedam dana najavio da iza 24-25 Januara sledi postepeno popuštanje mrazeva i nešto toplije vreme od polovine sedmice, što nikako ne znači da će temperature biti u velikom plusu, ili da se očekuju nekakvi izrazito nepovoljni trendovi. Temperature bi u najtoplijem delu dana mogle da idu par stepeni iznad nule, ali bi ostatak dana bile u minusu ili oko nule. Što je najvažnije neće biti kiše niti velike vlažnosti sa temperaturom u plusu... Snega na stazama ima dosta i nema potrebe ni za kakvo razmišljanje i zebnju da li će ga biti u narednom periodu. Najveći pozdrav za sve posetioce InfoKopovog foruma.:):):)
2+3 = (malim slovima)