PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  22.01.2016. 16:19

Дај ко се буде возио Белим рекама I и II нека направи неке фотографије и нека окачи у коментарима да уживамо мало кад већ нема веб камера и да видимо колико "нема снега".

2+3 = (malim slovima)