PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nebos  |   |  21.01.2016. 22:35

danas pola dana lepo vreme negde do 12h, posle je pocelo naoblacenje i sneg, negde od pola tri potpuna magla i slab vetar prosaran snegom ja sam naravno skijao ceo dan :) staze dobre u globalu nema guzve osim na karamanu normalno, gvozdac danas odlican! nema guzve , na gobelju sam otisao kada je pala magla, gobelja potpuno prazna sve ukupno 20 skijasa ali je radila , krcmar ni danas nije radio! od utorka kazu u sredu.... juce kazu radice danas...... danas pitam kazu u kvaru popravicemo..... ja pitam kada ce raditi ''letos?'' oni kazu ne nego sutra...videcemo sutra....:) ima precica sa duboke 1 za krcmar, malo je nezgodna :) ali za dobrog skijasa nista strasno... izlazi se negne pri vrhi krcmara, dva stuba od pocetka staze....:)

2+3 = (malim slovima)