infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
nebos |
|
21.01.2016. 22:35
danas pola dana lepo vreme negde do 12h, posle je pocelo naoblacenje i sneg, negde od pola tri potpuna magla i slab vetar prosaran snegom ja sam naravno skijao ceo dan :) staze dobre u globalu nema guzve osim na karamanu normalno, gvozdac danas odlican! nema guzve , na gobelju sam otisao kada je pala magla, gobelja potpuno prazna sve ukupno 20 skijasa ali je radila , krcmar ni danas nije radio! od utorka kazu u sredu.... juce kazu radice danas...... danas pitam kazu u kvaru popravicemo..... ja pitam kada ce raditi ''letos?'' oni kazu ne nego sutra...videcemo sutra....:) ima precica sa duboke 1 za krcmar, malo je nezgodna :) ali za dobrog skijasa nista strasno... izlazi se negne pri vrhi krcmara, dva stuba od pocetka staze....:)
2+3 = (malim slovima)