PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mika  |   |  21.01.2016. 17:24

Da li neko moze da mi da informaciju da li ce se i kada uredjivati staze Bela reka 1 i 2 , posto citam da radi izvlacenje iz Brzeca ?! Takodje, koliko vremenski traje izvlacenje ?

2+3 = (malim slovima)