PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

IIvan  |   |  21.01.2016. 15:50

@Srdjan. Sve si u pravu osim u prvoj rečenici, i nov auto je isplativije kupiti van granice!
Ja imam smeštaj i čekam lepo vreme i sneg, ali sad raspust odlučuje kada se ide na skijanje.

2+3 = (malim slovima)