PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  20.01.2016. 22:20

MALA ANA- Veliko hvala na lepim rečima i poverenju, nemoj da brineš da li će biti snega, spremaj se i 27 na planinu.:)
MARIJA KŠ-Veliki pozdrav za tebe. Imaćeš u subotu minus i lepo vreme, u nedelju pojačan vetar i nešto malo snega.
Sve ostaje onako kako sam rekao, jedino može se pomeriti malo termin za padavine u utorak na noć ponedeljak na utorak. ANA, ta kiša koju pominješ može biti verovatno u četvrtak ali u nižim predelima dok bi na Kopu iznad 1200mnv. to bio sneg. Opet želim da napomenem, da svi koji planiraju da idu gore idu bez straha da neće biti snega dovoljno, ili da će se ponoviti scenario od pre nekoliko dana kada je bilo plusa i progledalih staza.:):):)Naravno pozdrav svim forumašima...

2+3 = (malim slovima)