PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Marija KŠ  |   |  20.01.2016. 17:19

Veliki pozdrav za Acu i Kimija. Prošle godine smo četiri puta bili na Kopu, sad se spremamo treći put za vikend, i nikad nismo omašili zahvaljujući njihovim prognozama.
Camelot spamovi su kontraproduktivni, iz inata ne bih otišla tamo posle ovog besramnog reklamiranja 8)

2+3 = (malim slovima)