PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  19.01.2016. 22:38

RAMIRO-To u nedelju će više biti oblačno i verovatno sa nešto magle a slab sneg je moguć. U utorak najverovatnije bi bilo snega i temperature oko nule ili nešto ispod. Teško je pogoditi termin kada su svi dani lepi, ali u ovom koji je naglašen mogu da preporučim slobodno svima da idu jer ne bi trebalo da bude ekscesnih situacija tipa jak vetar, toplo vreme ili mećave i vejavice. Veliki pozdrav i hvala na poverenju i podršci.:):):)

2+3 = (malim slovima)