PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ivan NS  |   |  19.01.2016. 13:24

Vraćajući se juče sa Kop-a video sam aktiviran tabač sa vitlom na Gobelja strani puta. Verujem da su juče tim tabačem tabali Gobelju i pripadajuću stazu. U svakom slučaju verujem da će tokom sledeće nedelje većina centra proraditi.

2+3 = (malim slovima)