PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Slave  |   |  18.01.2016. 18:14

Sad stvarno nema razloga da se ne pusti ostali deo skijalista da pokažemo svim strancima i domaćima sa čim i kakvim kapacitetima NAŠA PLANINA raspolaže. Sutra po sunčanom danu sići do Brzeca da ljudi vide šta znači staza Bela Reka 1i2 pa piće, ručak i nazad na stazu. IDEALNO

2+3 = (malim slovima)