PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

drmaki  |   |  18.01.2016. 17:03

Zabrinuta mama, ja od ski instruktora toplo preporucujem Sasku, ona je fenomenalna i moje dete i decu mojih prijatelja uci vec trecu godinu i one je obozavaju (imaju 7,7 i 8 godina, znaci sami izracunajte koliko su male bile kad su pocele) a mi smo mirni i ne razmisljamo kad su one sa njom!Mozete je naci u Nebeskim stolicama, a sto se tice toga da sami ucite dete to i nije bas preporucljivo (osim ako niste vi smi ski instruktor) ... mi smo pokusali i bilo je cupavo, umalo da upropastimo skijanje i sebi i njoj... zasto bi se mucili kad ima ljudi koji su obuceni za to... lepse je da kasnije kad dete malo nauci svi zajedno skijate... mi to sada radimo sa nasom decom posle casa i svi uzivamo
pozzz

2+3 = (malim slovima)