PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SashaNS  |   |  17.01.2016. 17:19

Mi smo se danas popeli sa strane Brusa-Brzeca, dosta snega na putu, mestimicno i led, na Jarmu vetar i mecava. Popeli se sa 4x4 bez lanaca ali ostala vozila obavezno lanci. Mali zastoj napravio lik u bmw-u bez lanaca, naravno! Gore metar snega:)

2+3 = (malim slovima)