infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
zmaj |
|
16.01.2016. 13:34
@audi da, ali ne ulazim u Kruševac na prvom kružnom toku, već na drugom, ili ponekad na trećem, pa idem na aleksandrovac. inače t vremena koja sam nabrojao su uvek u večernjim satima, tipa krenem oko 19:00 ili 20:00 iz ns, pa dok dođem do Ćićevca bude 21:00 22:00 pa je mnogo manji saobraćaj do gore, zato i kraće putovanje. Ali da, kontam kada bih išao preko dana, ili kada bih stajao na kaficu, pauzu, to bi bilo oko 5h puta.
2+3 = (malim slovima)