PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

beograd  |   |  16.01.2016. 10:39

Pozdrav svima,jedno glupo pitanje vidim na ski infu voznja na Belim Rekama 1 i 2, 10,5 min. I 8,5 min. Jel to neka greska ili su ubrzali zice, koliko ja znam vozilo se oko pola sata. Hvala svima na odgovoru i pozdrav

2+3 = (malim slovima)