PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola1  |   |  16.01.2016. 10:36

Da li je moguce napraviti stazu na severnoj strani gobelje.Predugacko brdo ima tamo a i retko ima sunca tako da bi sneg zadrzavao a do potoka dole ima sigurno 5km tako da bi to bila najjaca staza na kopa.OBRRATITE PAZNJU KADA STE PRI IZLAZU SA CETVOROSEDA SAMO POGLEDAJTE NA DESNO SVE CE VAM BITI JASNO.:-*:-*:-*

2+3 = (malim slovima)