PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Elan RC  |   |  15.01.2016. 20:08

@7 Možda je fenomenalno prejaka reč, ali osećaj kada je danas padao sneg, magla se razišla i nije bilo gužve, jer su se svi pozatvarali u svoje sobe, je bio prelep. Nemojte samo tražiti negativne stvari. Ako već hoćete da tražite dlake u jajetu, pogledajte cenu ski passa u Bugarskoj... Što se tiče Jahorine... jbg tamo nema skijanja dok ne zatrpa. Pun je Kop ljudi iz BIH. Alpi su super, ali su daleko i skupi su (možda i nisu za one koje idu solo - ja idem porodično). Što se tiče organizacije skijališta na Kopaoniku sve pohvale. Jedino, mogu da pokvare utisak, ako sutra ne puste Krčmar. :) Osnežavali su ga danima, a danas je palo još i 10-15 cm snega

2+3 = (malim slovima)