infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Stevs |
|
15.01.2016. 19:16
Da završimo ovu raspravu :) juče sam skijao sve osim crvene i crne Duboke. Nigde nije bilo niti jednog kamena. Leda je bilo ali kamena ne. Ne isključujem mogućnost da se na crnoj Dubokoj pojavi kamen kada je ovakvo vreme ali nisam video tako da ne mogu da tvrdim ni jedno ni drugo. Imate na FB snimak od juče pa se uverite sami. Što se tiče ljubaznosti to se jako promenilo na bolje. Ko ima primedbu na rad nekog iz Slijališta slobodno može da piše direktno Skijlištima i siguran sam da će ako se ustanovi da je to istina biti kazni. Btw: 10cm je palo svežeg snega :)
2+3 = (malim slovima)