PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ns  |   |  15.01.2016. 19:00

@7 Neozbiljno je pominjati Jahorinu kao primer dobrog odnosa prema turistima. Kopaonik je daleko od idealnog, ali je od Jahorine daleko odmakao. Samo pogledaj poslednjih 5 sezona broj skijaških dana i broj staza koje su radile. A da i ne pričamo o uređenosti staza, označenosti itd. Da si ove nedelje umesto na Kopaonik otišao na Jahorinu, zatekao bi livadu. Nijedna žica ni staza ne rade.

2+3 = (malim slovima)